ASCII - MS-WIN - MAC - ISO LATIN 2 - PC LATIN 2 - KEYBCS2 - KOI8-CS

Jsou tací kdo věří, že život začal tam venku, daleko napříč vesmírem, rasou lidí, kteří mohli být praotci Egypťanů nebo Toltéků nebo Mayů; kteří mohli být architekty Velkých pyramid, nebo ztracenými národy Lemurie či Atlantidy...Někteří věří, že tam někde venku stále ještě jsou zapomenutí bratři Člověka, kteří právě teď bojují o přežití daleko, daleko mezi hvězdami...

BATTLESTAR GALACTICA
PRVNÍ ČESKÁ STRÁNKA
Vítejte na první české stránce o science fiction sérii zvané Battlestar Galactica. Pojďte s námi nahlédnout do světa vesmírných bitev, mocných stíhacích strojů, odvážných Koloniálních válečníků a nelítostných ocelových Cylonů. Jste zváni na palubu poslední zbývající Battlestar!
Vstupte
Tato stránka byla založena 10.7.98 na serveru Geocities, začátkem roku 1999 podstoupila menší přestavbu a nyní je zde, na serveru firmy Kraxnet (za což jí patří dík).
Poslední aktualizace proběhla 2.9.99. Autorem této stránky je Valeris, známá též jako jeden ze zakladatelů a autorů serveru www.startrek.cz

Battlestar Galactica and all related properties are registered trademarks of Universal Studios, (c) 1978. This site is not official and was created only for educational purposes. No copyright violation is intended, for this is non-commercial site.